Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39743

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kahe tehase energeetika tehnosüsteemide elektri- ja automaatikaseadmete korrashoid
- erinevate tehnosüsteemide (elekter, ventilatsioon, jahutus, niisutus, valgustus jne.) seire, hooldus ja remont
- elektritööd <1000v

Ootused kandidaadile

- kesk-eri või kõrgem haridus elektri alal
- elektriohutuse tunnistus
- töökogemus elektriseadmetega
- tervisetõend
- hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökeskkonda
- kaasaegseid töötingimusi
- väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- enesearendamise ja karjäärivõimalusi
- töösuhte kindlust

Tööpakkumise number
#39743