Värsked tööpakkumised

Elektrik-automaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464277

Tööpakkumise number

464277

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse saeveski meeskonda elektrik-automaatikut.
Peamiseks tööülesandeks on saeveskis jooksvate elektritööde tegemine ning saeliinide hooldus- ja remonttööd.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobivalt kandidaadilt ootame:
• Töökogemust elektrikuna ja kasuks tuleb töökogemus mehaaniku või lukksepana.
• Erialast haridust ja tehniline taip.
• Usaldusväärsust, kohusetundlikkust ja lojaalsust ettevõttele.
• Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Stabiilset töökohta ja töötasu
• Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust
• Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. märts 2017

Ecobirch AS

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 2 saeveskit ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.