Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65799

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrik-automaatikult ootame järgmiste tööülesanne täitmist::

  • Elektri– ja automaatikaseadmete plaanilise hoolduse ning avariilise remondi teostamine
  • Elektri– ja automaatikasüsteemide installeerimine
  • Erialaste teadmiste pidev täiendamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • elektriohutuse pädevus
  • varasem töökogemus antud valdkonnas
  • tehniline taiplikkus
  • eesti keele oskus

  • arenemisvõimalusi kaasaegses ja töötajaga arvestavas ettevõttes
  • sportimisvõimalusi (ujumisvõimalus kogu sinu perele)
  • erinevaid toetusi (nt lapse sünni puhul)
  • preemiaid väga hea töö eest
  • ühisüritusi (suvepäevad ja jõulupeod koos peredega, perepäevad)

Lisainfo

Stora Enso Timber AS on tööandja, kes väärtustab oma töötajaid ja kui sul on oskused-teadmised, mida me antud ametikohale asujalt ootame ning sul on tahtmine anda ka oma panus ettevõtte arengusse - siis oled väga oodatud!

Tööpakkumise number
#65799

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2006
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem