Värsked tööpakkumised

Elektrik-automaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175044

Tööpakkumise number

175044

Töö kirjeldus

• automaatikaseadmete- ja süsteemide paigaldamine, seadistamine ning nende hooldamine;

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kutsekeskharidus;
• teadmised automaatika- ja mõõteseadmete töö põhimõtetest;
• loogiline mõtlemine, suhtlemis- ja väljendusoskus ning hea keskendumisvõime;

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda;
• tööd pidevalt areneves ettevõttes;
• palka vastavalt töötulemustele;
• eneseteostuse võimalust;

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
10. märts 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.