Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22975

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töökohustuseks on puidutöötlemispinkide hooldus ja remont Kadrina tootmisüksuses

Ootused kandidaadile

Sa oled hea tehnilise taibuga, töökas ja kohusetundlik.

Eeldame vastavat haridust ja kvalifikatsiooni, tööstusautomaatika (PLC) tundmist, varasemaid töökogemusi elektri valdkonnas ning soovitavalt inglise keele oskust.

Tööd arenevas ettevõttes ja töötulemustele vastavat töötasu.

Lisainfo

Ootame Sinu ametikäigukirjeldust koos palgasooviga hiljemalt 25.08.2003.a.

Tööpakkumise number
#22975