Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302138

ELEKTRIINSENER

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte elektripaigaldise tõrgeteta töö tagamine ja käidu korraldus
Parendus- ja arendusprojektide kavandamine ja elluviimine
Ettevõttele kuuluvate elektrivõrkude arendamine ja korrashoiu tagamine
Alluva elektripersonali töö korraldamine

Ootused kandidaadile

Erialane tehniline kõrgharidus
A-pädevus elektri alal
Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Arenevat töökeskkonda
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#302138