Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187782

Elektriinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektriinseneri tööülesanded hõlmavad:

  • objektide elektritoite planeerimist;
  • elektripaigaldiste hindamise korraldamist;
  • maja automaatika jälgimist;
  • elektriseadmete kuni 1000 V kontrolli ja hooldust;
  • elektriseadmete ja maanduspaigaldiste mõõtmist.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem haridus elektri- või nõrkvoolu valdkonnas;
  • varasem töökogemus elektriseadmete ja -paigaldistega;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ja soovitatavalt vene keele oskus suhtlustasandil;
  • arvuti kasutamise oskus: MS Office, Autocad (soovitav);
  • autojuhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast tööd stabiilses ja edukas ettevõttes;
  • eneseteostusvõimalust huvitavas valdkonnas;
  • töökat ja sõbralikku meeskonda;
  • suurepäraseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#187782

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
30. november 2009

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS on äriühing, mis tegutseb aktsiaseltsina alates 1998.a. jaanuarist ja mille aktsiatest 100% kuulub Eesti riigile. Meie põhitegevuseks on ohutu ja kvaliteetse lennuliikluse korraldamine Eesti õhuruumis.

Vaata rohkem