https://www.cvkeskus.ee/64510

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64510

Elektriinsener-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektripaigaldiste projekteerimine.


Ootused kandidaadile

  • inseneri haridus või selle omandamine
  • Excel, Word, AutoCAD kasutamise oskus
  • eesti, soome ja inglise keele valdamine
  • hea suhtlemisoskus ja täpsus töös
  • eelnev töökogemus projekteerijana


Ettevõte pakub

  • iseseisev töö arenevas ettevõttes
  • kaasaegne töökeskkond
  • tulemustele vastav palk


Tööpakkumise number
#64510
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Elektriinsener-projekteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!