https://www.cvkeskus.ee/69444

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69444

Elektriinsener

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrikilbitehase toodete modifikatsioonide arendamine ja uute toodete juurutamine. Elektrikilbitehase reklamatsioonide ja claimide käsitlemine, vigade põhjuste selgitamine.


Ootused kandidaadile

Elektriline eriharidus;
Soome ja/või inglise keele oskus;
Tõsine töösse suhtumine;
Algatusvõime;
Kohusetundlikkus;
Hoolsus, täpsus.


Ettevõte pakub

Huvitavat tööd;
Kaasaegset töökeskkonda;
Konkurentsivõimelist motiveerivat palka.


Tööpakkumise number
#69444
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Elektriinsener
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!