Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438811

Elektriinsener A-pädevusega

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. september 2016
Kuulutus aegub:30. september 2016

Töö kirjeldus

Elektromehaanikud vastutavad tuuleturbiinide hooldus- ja remonttööde teostamise eest. Hooldusmeeskond on jaotatud kahemehelisteks brigaadideks.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui:

  • omad mehhatroonika-, elektri- või elektroonikaalast kutse- või kõrgharidust
  • omad vähemalt 3-aastast töökogemust hooldus- ja remonttööde teostamisel või töös veaotsijana, seadistajana
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus tuulegeneratorite hooldustehnikuna
  • valdad heal tasemel inglise või soome keelt kõnes ja kirjas (oluline on tehnilise sõnavara tundmine)
  • tunned MS Office programme tavakasutaja tasemel
  • Sul on B-kategooria juhtimisõigus
  • Sulle sobib liikuv töö
Isikuomadustelt hindame ausust, kohusetundlikkust ja paindlikkust. Töö eeldab valvesolekut ja väljakutsetele reageerimist, tööaeg on summeeritud.
Nädalavahetuste valved toimuvad liikuva graafiku alusel.
Töötada tuleb ~100 meetri kõrgusel - väga oluline on hea füüsiline vorm ja tervislik seisund

Ettevõte tagab tööks vajalikud vahendid: tööauto, telefon, sülearvuti ning heal tasemel töötasu. Ületunnid kompenseeritakse vastavalt seadusele.

Esineb komandeeringuid ja töid ka välismaal

Lisainfo

Oma kandideerimisdokumentidele lisage palun ka palgasoov. Tööle asumise aeg mai kuu jooksul.

Tööpakkumise number
#438811

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016

Iffka Invest OÜ teostab 3 MW tuuleturbiinide hooldus- ja remonttöid. Ettevõtte peamine tööpiirkond on hetkel Lääne-Eestis. Meeskond koosneb oma ala
spetsialistidest, kes omavad valdkonnas pikaajalist töökogemust.

Vaata rohkem