Värsked tööpakkumised

Elektriarvesti näiduvõtjad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184187

Tööpakkumise number

184187

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on arvestinäitude fikseerimine Ambla, Albu, Tapa ja Imavere vallas, samuti näiduaruande koostamine ja edastamine.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib just Sulle, kui
• oled vähemalt 18-aastane ja omad keskharidust,
• oled täpne ja korrektne,
• Sul on hea suhtlemisoskus,
• oled kogenud arvutikasutaja ning omad internetiühendust,
• Sinu käsutuses on isiklik transpordivahend,
• valdad eesti ja vene keelt vähemalt kesktasemel.

Varasem põllumajandusliku või rahvaloenduse kogemus annab Sulle kandideerimisel eelise.

Ettevõte pakub

• vaheldusrikast tööd tähtajalise töövõtulepingu alusel,
• tasu vastavalt tehtud tööle.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
16. september 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia ASi kontserni kuuluv äriühing, mis osutab elektrienergia ülekande ja jaotuse teenust.