Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195954

Elektriarvesti näiduvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on arvestinäitude fikseerimine Tallinnas ja/või Harjumaa linnades ja valdades ning näiduaruande koostamine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

  • oled vähemalt 18-aastane ja omad keskharidust
  • oled kogenud arvutikasutaja, naudid tööd Exceliga
  • oskad leida objekte aadressi või koordinaatide järgi veebikaardil ja Maa-ameti geoportaali kaardiserveris
  • omad internetiühendusega arvutit ja e-maili kontot
  • Sinu käsutuses on isiklik transpordivahend
  • Sul on võimalus kasutada isiklikku digikaamerat ning Sa suudad vajadusel teha kvaliteetseid fotosid elektriarvestite näidikutest
  • oled täpne ja korrektne
  • Sul on hea suhtlemisoskus
  • valdad eesti ja vene keelt vähemalt kesktasemel

Varasem põllumajandusliku või rahvaloenduse kogemus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd tähtajalise töövõtulepingu alusel
  • tasu vastavalt tehtud tööle.

Tööpakkumise number
#195954