Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195954

Elektriarvesti näiduvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on arvestinäitude fikseerimine Tallinnas ja/või Harjumaa linnades ja valdades ning näiduaruande koostamine ja edastamine.

Nõudmised kandidaadile

  • oled vähemalt 18-aastane ja omad keskharidust
  • oled kogenud arvutikasutaja, naudid tööd Exceliga
  • oskad leida objekte aadressi või koordinaatide järgi veebikaardil ja Maa-ameti geoportaali kaardiserveris
  • omad internetiühendusega arvutit ja e-maili kontot
  • Sinu käsutuses on isiklik transpordivahend
  • Sul on võimalus kasutada isiklikku digikaamerat ning Sa suudad vajadusel teha kvaliteetseid fotosid elektriarvestite näidikutest
  • oled täpne ja korrektne
  • Sul on hea suhtlemisoskus
  • valdad eesti ja vene keelt vähemalt kesktasemel

Varasem põllumajandusliku või rahvaloenduse kogemus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd tähtajalise töövõtulepingu alusel
  • tasu vastavalt tehtud tööle.

Tööpakkumise number
#195954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
7. mai 2010
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia ASi kontserni kuuluv äriühing, mis osutab elektrienergia ülekande ja jaotuse teenust.

Vaata rohkem