Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59880

Elektriala spetsialistid

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd Uus-Meremaal. Vajame erineva tasemega kogenud elektriala spetsialiste järgmiste ametikohtade täitmiseks: Line Mechanics, Electrical Fitter, Substation Technicians, Design and Estimators, Project Managers, Teadm Leaders

Ootused kandidaadile

  • Vastavat elektrialast kvalifikatsiooni ja eelnevat töökogemust
  • Head inglise keele oskust

Ettevõte pakub

huvitavat, väljakutseterikast ja pingelist tööd
rahvusvahelist töökeskkonda
sihikindlat ja ausaid äritavasid järgivat ettevõtet

Lisainfo

Kandideerimiseks palun esitada CV inglise keelsena.

Tööpakkumise number
#59880