Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274919

Elektri - ning gaasiseadmete remondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Ventilatsioonisüsteemide automaatikaseadmete
teenindamine ja remont.
2. Elektriseadmete automaatika teenindamine ja remont
( kompressorid, transportöörid jne)
3. Gaasitanklate ja gaasiaurustite teenindamine ning remont
4. Elektriseadmistiku paigaldamine ja remont.

Ootused kandidaadile

Vajalik elektriku, automaatikaseadmete remondilukksepa kvalifikatsioon ja varasem töökogemus.
Vajalik vähemalt B- kategoria autojuhiluba.

Ettevõte pakub

hea, sõbralik meeskond

Tööpakkumise number
#274919