Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520475

Elektri- ja sideliinde defekteerijad Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega Norras, pakume tööd elektri- ja side liinde defekteerijatele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • on eelnev töökogemus energeetika või side sektoris (soovitav)
  • oled korrektne, kohusetundlik ja hea suhtleja
  • omad head füüsilist vastupidavust ja naudid välitöid
  • valdad eesti keele oskust suhtlustasandil
  • valdad inglise või Norra keelt suhtlustasandil
  • omad B - kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Enda poolt pakume

  • palka vastavalt Norra seadustele. Neto palk alates 2500-3000 eur kuus
  • tööks vajaliku väljaõpet
  • tööks kõiki vajalikke vahendeid
  • head ja toetavat meeskonda
  • tasuta Majutust ja transporti tööandja poolt
  • tööperiood aprillist novembrini (3nädalat tööl 1vaba)

Lisainfo

Kui oled huvitatud tööst Norras ja karjäärivõmalusest NordiConsult AS, soovime sinuga lähemalt tutvuda.
Lisa informatsioon tel +372 5224 660
e-mail triin.nconsult(ät)gmail.com

Tööpakkumise number
#520475

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 3240 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

NordiConsult AS on Norra ettevõte, mis pakub side- ja elektritoiteliinide erialast väliülevaatust. Nordiconsult AS on elektriliinide inspekteerimise turuliider uute toodete ja teenuste väljatöötamisel ning juurutamisel. Tänu pühendumisele, kvaliteedile, tehnilistele abivahenditele ja teenindusele oleme kasvatanud tarnijate ja klientide võrgustiku kogu Põhja-Euroopas.

Vaata rohkem