Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167016

Elektri-ja automaatikaseadmete hooldusüksusejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* automaatika- ja elektriseadmete hooldusüksuse tegevuse ja teenuste arendamine;
* hooldusmeeskonna töö juhtimine;
* kliendisuhte hoidmine, uute klientide leidmine;
* suhtlemine seadmete ja varuosade tootjate/tarnijatega;
* üksuse eelarve koostamine ja täitmise jälgimine.

Ootused kandidaadile

* elektri- või automaatika ala eriharidus
* kogemus tehniliste projektide ja projektimeeskonna juhtimisel;
* huvi tehnika ja uute tehniliste lahenduste vastu;
* valmisolek sagedasteks Eesti sisesteks töölähetusteks;
* eesti, vene ja inglise keele valdamine heal tasemel.

* huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda, erinevaid enesetäiendamise võimalusi, motiveerivat töötasu ning mitmeid soodustusi.

Lisainfo

56 801 766 Kristi Ainjärv.

Tööpakkumise number
#167016

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2008
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem