Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139845

Elektri- ja automaatikainsener ehitusjärelvalvet teostavas rahvusvahelises ettevõttes

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Insener teostab koostöös projektijuhiga oma vastutusvaldkonnas ehitusjärelvalvet, mille käigus Ta:

  • koostab ja jälgib ehitusprojekti ajagraafikuid ning teostab kulujälgimist
  • korraldab töövõttude võistupakkumisi
  • valmistab ette töövõttude pakkumise kutse dokumente ja koostab ka töövõtulepingud
  • täidab elektrialal projekteerimis- ja ehitusplatsi nõupidamistel juhi/protokollija kohustusi ning omanikujärelvalve kohustusi

Ootused kandidaadile

  • Vajalik on elektrialane kõrgharidus
  • OÜ Elektrikontrollikeskuse A-klassi pädevustunnistus
  • Projekteerimisprogrammide kasutamise oskus.
  • Väga hea eesti keele ning inglise keele oskus ja kasuks tuleb soome keele valdamine.
  • Sobilik kandidaat on töös korrektne, süsteemne ja nõudlik.
  • Oluline on meeskonnatöö oskus.

  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Häid töö- ja palgatingimusi
  • Ettevõtte auto kasutamise võimalust

Lisainfo

Oluline on oskus saavutada koostöö partneritega ka keerulistes olukordades lahendada need lähtudes Tellija huvidest.
Kasuks tuleb elektritööde juhi kogemus ehitusel ja projekteerimisoskus. Ettevõte kasutab projekteerimistöödel MagicCAD programmi.

Kontor asub Tallinnas, Ülemiste Citys, kuid objekte on üle Eesti.

Tööpakkumise number
#139845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2008
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Katseajal 30 000 krooni brutopalk

Pöyry OÜ on kliendikeskne ja kaasaegsetele tehnoloogilistele lahendustele orienteeritud, globaalselt tegutseva projekteerimis- ja konsultatsioonifirma tütarettevõte. Ärigrupi põhitegevusvaldkonnad on energia, metsatööstuse, infrastruktuuri ja keskkonnaalane konsluteerimine ja projekteerimine. Grupil on enam kui 7000 töötajat 45 riigis.

Vaata rohkem