Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28090

Elektri-automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektri-automaatikainseneri tööülesandeks on ettevõtte tootmistegevuseks vajaliku elektri-automaatika seadmete häireteta töö tagamine koostöös talle alluva 4 elektriku ja ettevõtte tehnilise personaliga. Ta osaleb antud valdkonna arendusega seotud projektide analüüsimisel, ettevalmistamisel ja ellu rakendamisel.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on elektroenergeetika, elektrotehnika või automaatika alase kõrgharidusega, loova mõtlemise ja väga hea tehnilise taiplikkusega, kes on valmis osalema igapäevastes hooldus- ja remonttöödes. Vajalik on väga hea arvuti kasutamise oskus, inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas, programmide Siemens Simatic S5 ja S7 tundmine ning varasem töökogemus antud erialal. Kasuks tuleb soome- või rootsi keele oskus.

Elektri-automaatikainsenerile pakutakse põhipalka 14 000 krooni ( bruto ), arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, stabiilsust ja isiklikku arengut rahvusvahelises kontsernis.

Lisainfo

Töökoht saab olema Paikuse Saeveskis

Tööpakkumise number
#28090