https://www.cvkeskus.ee/26769

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Elektri-automaatikainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26769

Tööpakkumise number

26769

Töö kirjeldus

Elektri-automaatikainseneri tööülesandeks on ettevõtte tootmistegevuseks vajaliku elektri-automaatika seadmete häireteta töö tagamine koostöös talle alluva 4 elektriku ja ettevõtte tehnilise personaliga. Ta osaleb antud valdkonna arendusega seotud projektide analüüsimisel, ettevalmistamisel ja ellu rakendamisel.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on elektroenergeetika, elektrotehnika või automaatika alase kõrgharidusega, loova mõtlemise ja väga hea tehnilise taiplikkusega, kes on valmis osalema igapäevastes hooldus- ja remonttöödes. Vajalik on väga hea arvuti kasutamise oskus, inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas, programmide Siemens Simatic S5 ja S7 tundmine ning varasem töökogemus antud erialal. Kasuks tuleb soome- või rootsi keele oskus.


Ettevõte pakub

Elektri-automaatikainsenerile pakutakse põhipalka 14 000 krooni ( bruto ), arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, stabiilsust ja isiklikku arengut rahvusvahelises kontsernis.


Lisainfo

Töökoht saab olema Paikuse Saeveskis


Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16 veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
27 jaanuar 2004
Brutopalk:
Alates 14000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Paikuse Saeveski AS kuulub rahvusvahelise ettevõtte AS Stora Enso Timber Baltic Production Group`i kontserni, kes omandas hiljuti Sylvesteri saeveskid Eestis ja Lätis. AS Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemise ettevõttest maailmas, pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 22 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab 4 600 töötajat kaheksas Euroopa riigis. Firma aastane netokäive on 1,2 miljardit eurot.
Paikuse Saeveskis töötab hetkel 135 töötajat. 2002.aasta tootmismaht oli 165 000m3, põhitoodanguks on saematerjal ja höövelpuit.