Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341254

Elanikkonna küsitleja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna elanike küsitlemine nende kodudes etteantud aadressil
Tööaeg tööpäeval õhtuti ja puhkepäevadel kogu päeva jooksul
Küsitlus toimub paberankeetidega

Ootused kandidaadile

Hea kontaktiloomise oskus erinevate inimestega
Rõõmsameelne suhtleja
Kohusetundlik, täpne, aus
Suhtlustasandil eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega
Lisateenimise võimalust palgale või pensionile, ka üliõpilastele
Töösuhet töövõtulepinguga
Töötasu tükitöö alusel (läbiviidud intervjuude põhjal)
Küsitlustööks vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#341254

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
7. mai 2014

Turu-uuringute AS on erapooletu uuringufirma, mis tegutseb Eesti turul alates aastast 1994. Viime regulaarselt läbi uuringuid erinevatel teemadel, mille raames küsime inimeste arvamusi, hoiakuid ning tarbimis- või ostuharjumusi. Kõigi uuringute läbiviimisel jälgime, et oleks tagatud vastajate anonüümsus ja vastuste konfidentsiaalsus. Turu-uuringute AS arengu taga seisavad meie tublid küsitlejad üle kogu Eesti. Meie tegemiste kohta võid lugeda lähemalt Turu-uuringute AS kodulehelt www.turu-uuringute.eu.

Vaata rohkem