Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #363146

Elanike küsitleja Tallinnas

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume koostööd koduintervjuude läbi viimisel Tallinnas.

  • Küsitustöö on osakoormusega ja paindliku tööajaga.
  • Väga sobiv lisatöö täiendava igakuise tulu teenimiseks.
  • Küsitleda saab õhtuti ja nädalavahetustel.
  • Arvestame soovidega küsitluspiirkonna valikul.
  • Töövahendiks kaasaegne ja kerge tahvelarvuti.

Nõudmised kandidaadile

  • eesti ja vene keele oskus heal tasemel;
  • valmidus külastada vastajate kodusid ja suhelda paljude inimestega (sarnaselt Rahvaloendusele);
  • iseseisvus, täpsus, kohusetundlikkus;
  • korrektne välimus ja hea suhtlusoskus.

Ettevõte pakub

  • koolitust küsitlustöö läbi viimiseks tahvelarvutiga;
  • sõidukulude kompensatsiooni tasuta sõiduõiguse puudumisel Tallinnas;
  • koostööd töövõtulepingu alusel;
  • intervjuu/tüki põhist palka - igakuine palk sõltub intervjuude arvust;
  • sobivusel ka osalust teeninduskvaliteedi hindamise uuringutes, tootetestides ja andmesisestuses.

Lisainfo

40% Emori küsitlejatest omab enam kui 5-a küsitluskogemust, 25% on küsitlustööd teinud üle 10 aasta.

Tööpakkumise number
#363146

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. november 2014

AS Emor on 24-aastase tegutsemiskogemusega rahvusvahelisse uuringukontserni TNS Group Holdings Ltd kuuluv Eesti ja Baltimaade suurim uuringute ja konsultatsioonide firma.
Emoris töötab 150 küsitlejat-intervjueerijat, kellest 40% on küsitlustööd teinud üle 5 aasta.

Vaata rohkem