https://www.cvkeskus.ee/191063

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Elamusturismi teenuste müügijuht Eesti turule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191063

Tööpakkumise number

191063

Töö kirjeldus

Estonian Experience otsib oma tiimi Eesti turu müügijuhti, kes aitaks kaasa firma elamusturismi toodete müügile ja turundamisele Eesti klientidele (nii eraisikutele, ettevõttetele kui ka koostööpartneritest turismi- ja üritusturundusfirmadele). Teie ideedest, klientide soovidest ja tagasisidest lähtutakse ka uute toodete ja teenuste väljatöötamisel.


Nõudmised kandidaadile

Iseseisev müügitekstide ja pakkumiste koostamise oskus
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Täpne, väga hea suhtlemisoskusega, usaldusväärne, algatusvõimeline
Kõrgharidus

Kasuks tuleb:
Inglise keele oskus, vene keele oskus, varasem kogemus turundus- ja turismivaldkonnas, erialane haridus


Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut, väljaõpet, meeldivat kollektiivi, põnevat ja loomingulist tööd. Võimalust osaleda aktiivselt areneva väikefirma ülesehitamises.
Firma pakub tulemuspalka.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Estonian Experience OÜ on 2008. aastal asutatud turismifirma, mis pakub nii eestlastele kui välismaalastele ekskursioone ja aktiivseid turismitegevusi. Peamine klientide sihtrühm on Tallinnat külastavad individuaalturistid ja väiksemad grupid suurusega 1-6 inimest, kes soovivad kogeda uusi ja huvitavaid elamusi. Mõned näited populaarsematest toodetest - Tallinna vanalinna ja Kadriorg-Pirita ekskursioonid, päevased väljasõidud Paldiskisse ja Lahemaale. Aktiivsetest tegevustest mootorsaani safafi, kardisõit ja laskmine.

Klientidel on võimalik valida 30-40 turismitoote seast, millest paljud on eksklusiivselt välja arendatud ja saadaval ainult Estonian Experience kaudu. Firma on oma tegevust laiendamas nii pakutava tootevaliku, müügikanalite, kliendisihtrühmade kui turgude lõikes. Seetõttu otsitakse tiimi juurde teotahtelisi ja aktiivseid inimesi.