Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640266

Elamusõppe kuraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub:23. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Elamusõppe kuraator vastutab SA Eesti Meremuuseumi mitteformaalse haridustöö korraldamise eest, et tagada külastajatele elamuslik muuseumikülastus. Ametikoht annab hea võimaluse proovile panna nii loova mõtlemise kui ka tootearenduse oskused. Meremuuseum pakub selle jaoks võimalust nii laste kui täiskasvanute meelelahutus- ja kultuuriprogrammide väljatöötamise, läbiviimise ning arendamise näol.

Ootused kandidaadile

kõrgharidus (pedagoogika, kultuurikorraldus vms);
varasem tulemuslik projektide juhtimise kogemus;
oskus inimesi kaasata ja panna ühise eesmärgi nimel tööle;
algatus- ja analüüsivõime;
loomingulisus, proaktiivsus, täpsus ja korrektsus;
avatus uutele ideedele ja võime muudatusi ellu viia;
valmidus aeg-ajalt töötada õhtuti ja nädalavahetustel.

Kasuks tulevad:

andmekaitseseaduse ja autoriõiguste hea tundmine;
varasem lastega töötamise kogemus.

mitmekülgset ja väljakutseid pakkuvat tööd Eesti edukaimas muuseumis;
võimalust panustada kultuuri- ja merendusvaldkonna arengusse;
meeldivat töökeskkonda ja kultuurset kollektiivi, kus peame lugu huumorist ja üksteise toetamisest;
rohkelt võimalusi ennast arendada;
mõttejulgust, avatust, koostööd ja vastutustunnet väärtustavat töökultuuri;
paindlikku töökorraldust ning pere- ja töötajasõbralikku töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#640266

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Eesti Meremuuseum on Eesti merekultuuri (mereasjanduse ajaloo) koguja, säilitaja, uurija ja tutvustaja. Meie missioon on kasvatada inimeste teadmisi, austust ning armastust mere vastu.
Eesti Meremuuseum asutati Tallinnas endiste kaptenite ja meremeeste eestvedamisel 1935. aastal. Oma pika ajaloo jooksul on muuseum korduvalt kolinud, alates 1981. aastast asub tema põhiekspositsioon ligi 500-aastase ajalooga suurtükitornis Paks Margareeta. 2012. aasta mais avas Meremuuseum oma teise väljapaneku Lennusadamas.
Täna on Eesti Meremuuseum Eesti üks suurimaid ja populaarsemaid muuseume.

Vaata rohkem