Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41329

Elamispindade maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Otsid vahenduseks elamispindasid ning sõlmid müüjatega esinduslepinguid;
-Klientide leidmiseks koostad reklaamkuulutusi ning kasutad vahendustegevuseks erinevaid kontakte;
-Suhtled klientidega ning organiseerid nendega kokkusaamisi objektil;
-Presenteerid huvitatutele oma objekte;
-Valmistad vahendustegevuseks ette vajaliku dokumentatsiooni ning nõustad müüjat vahendusega seotud küsimustes;
-Haldad ja täiendad oma ostjate ja müüjate andmebaasi;

Ootused kandidaadile

-Sa näed enda jaoks väljakutseid kinnisvara valdkonnas ning Sulle meeldib aktiivne müügitegevus;
-Sa ei jää hätta, kui tuleb klientidega suhelda vene keeles;
-Sul on oma auto ja kehtivad B kategooria juhiload;

-Väljakutseid pakkuvat tööd kinnisvaramaastikul pikalt tegutsenud kinnisvarabüroos, millel on välja kujunenud kindlad koostööpartnerid ja tulemusi toetav töökultuur;
-Meeskonnapoolset nõu ja toetust nii juriidilistes kui kinnisvara vahendust tervikuna puudutavates küsimustes;
-Koolitust ja praktikat büroo maaklerite kõrvalt;
-Professionaalsuse kasvamisel võimalust teha koostööd kinnisvara arendajatega ning osaleda müügistrateegia loomises;
-Saada osa meie lõbusatest igaaastastest traditsioonilistest ühisüritustest;
-Tasuta parkimine;
-Progresseeruvat tasustamissüsteemi eeskujulike töötulemuste soodustamiseks;

Lisainfo

Sa töötad meie büroos vormiliselt FIE-na. Meiepoolne nõustamine FIE-ks registreerimisega seotud küsimustes. Töökohaks Tallinna kesklinnas asuvad kontoriruumid. NB! Küsi täpsustavat infot motivatsioonipaketi kohta!

Tööpakkumise number
#41329