Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198893

Elamispindade maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime oma meeskonda täiendada maakleritega, kelle peamisteks tööülesanneteks on aktiivne uute kliendisuhete loomine ja kinnisvaraobjektide müük.

Ootused kandidaadile

  • oled usaldusväärne, abivalmis ja tore inimene;
  • oled aktiivne, tulemustele orienteeritud ja soovid palju saavutada;
  • oled väga hea suhtlemisoskusega ning emotsionaalselt intelligentne;
  • omandad või omad kõrgharidust (soovitavalt kinnisvara- või majandusalane);
  • oled varasemalt kokku puutunud aktiivse müügitööga;
  • oskad vene keelt suhtlustasandil ning valdad lisaks ühte täiendavat võõrkeelt;
  • oled vilunud MS Office tarkvara kasutaja.

  • vaheldusrikast ja väljakutset pakkuvat tööd sõbralikus ning professionaalses meeskonnas;
  • heade töötulemuste korral väga head töötasu;
  • erialaseid enesetäiendamisvõimalusi;
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

    Lisainfo

    Töökoht asub Tallinnas

    Kasuks tuleb:

  • teadmised kinnisvaraturust ja aktiivsest müügist;
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

    NB! Ühendust võetakse vaid nende kandidaatidega, keda kutsutakse edasisele vestlusele.

  • Tööpakkumise number
    #198893

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    lepinguline / vabakutseline
    Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
    Kuulutus aegub:
    18. juuni 2010
    Kuulutus sisestati:
    3. juuni 2010

    Rime Kinnisvara ettevõtted tegutsevad Eesti kinnisvaraturul alates 1995. aastast, pakkudes oma klientidele maakler- ja hindamisteenuseid ning tegeledes nii kinnisvara arendusprojektide läbiviimise kui ka kinnisvarainvesteeringutega. Meie suurimaks tugevuseks on aja jooksul kogutud teadmised ja edasiviivaks jõuks positiivsed ning teotahtelised inimesed.

    Vaata rohkem