2023-08-23 14:48:55

EKSPORTTURGUDE MÜÜGIJUHTI

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime oma meeskonda tublit ja õpivõimelist EKSPORTTURGUDE MÜÜGIJUHTI(peamiselt Skandinaavia turule),kes saaks oma kliendiportfelli ning tegeleks sissetulevatele päringutega ning kes oleks meie kliendi jaoks peamiseks kontaktisikuks. Sa aitad välja selgitada kliendi soovid, koostöös inseneridega pakuksid välja optimaalseimad lahendused ning paneksid kokku hinnapakkumised. Haldad ka töösse läinud tellimusi, jälgid tootmisprotsessi ning kooskõlastad detailid ja muudatused oma klientidega, samuti aitad läbi meie koostööpartnerite koordineerida valminud toodangu transporti kliendini. Sind toetavad Sinu töös kaks võtmekliendihaldurit, projekteerimismeeskond ning tootmisjuht.

Ootused kandidaadile

  •  vähemalt keskharidus
  • suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • oled igapäevane arvutikasutaja (Outlook, Microsoft Word, Excel);
  • Sulle meeldib suhelda nii klientide kui ka kolleegidega;
  • Sul on valmisolek välislähetusteks
  • Sa oskad nautida head huumorit ja Sulle meeldib töötada meeskonna liikmena;
  • Sulle meeldiks õppida tootmise põhitõdesid ja Sind inspireerib pidev eneseareng

Kasuks tuleb:

  • varasem kokkupuude müügitööga/kliendihaldusega;
  • varasem töökogemus tootmisettevõttes;
  • rootsi või norra keele oskus

Uuelt töölt võid Sa oodata:toetavat ja ühtehoidvat meeskonda, kes aitavad Sind sisseelamisel ning kes viivad Sind töö sisugakurssi. Rohkelt huvitavaid ja unikaalseid projekte (peaaegu iga projekt valmib eritööna), turu tipptegijatest kliente. Me korraldame oma meeskonnale mitmeid toredaid suve- ja talveüritusi. Me oleme valmis panustama Sinu koolitamisse ja arengusse ning pakume ka karjäärivõimalusi. Pakutav töötasu on konkurentsivõimeline ning vastavalt tulemustele lisanduvad ka boonused.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV e-mailile Vladimir(at)awsigns.eu
Värbamisega seotud küsimustele vastab Vladimir Luite, tel: 50 42 813