Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184830

Eksportturgude müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute turgude ja turustuskanalite leidmine ja analüüs
  • Valitud müügistrateegia elluviimine
  • Müügieesmärkide püstitamine ja müügimahtude prognoosimine
  • Turutrendide jälgimine ja analüüs
  • Klientidega läbirääkimiste pidamine ning müügipakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kogemus edukate (müügi) läbirääkimiste juhtimisel, soovitavalt välisturgudel või välispartneritega.
  • Vene ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • Vähemalt aastane projektide, toodete või teenuste müügikogemus välisturgudel
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Järjepidevus, töökus ja tahe anda endast maksimum
  • Iseseisvus ja algatusvõime

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada Eesti mainekama brändiga
  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti
  • Täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#184830