Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66977

Eksportportaali konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infowebi AS võtab oma meeskonda projekti konsultandi, kelle tööks on Infowebi poolt hallatava interneti info- ja reklaamiteenuste müük, kliendisuhete loomine ja hoidmine, lepingute sõlmimine, projekti www.estoniantrade.ee ohjamine ja juhtimine.

Ootused kandidaadile

Ootame sobilikult kandidaadilt:

  • vähemalt 25 aastast elukogemust;
  • avatud ja julget suhtlemist ning loomingulist lähenemist;
  • laia lismaringi ning huvi majanduse ning ekspordi valdkonna vastu;
  • teadmisi ja kogemusi aktiivmüügist ja reklaamindusest;
  • suhtlemisoskust vajadusel ka vene ja inglise keel kõnelevate klientidega;
  • soovi areneda ja hästi teenida.

Ettevõte pakub

Tööle asudes ootab Sind ees:

  • erialane baaskoolitus ja jätkuvad koolitused;
  • vaheldusrikas ja arendav tööd ning võimalus palju liikuda;
  • mõnus töökeskkonda ja positiivsed ning edumeelsed töökaaslased;
  • tubli töö eest vääriline tasu ja kompensatsioonid.

Tööpakkumise number
#66977