Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621868

Ekspordiüksuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on korraldada meie auto- ja lennukauba liikumist.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEILE KUI:

  • oled täpne, kiire ja kohusetundlik tulemustele orienteeritud tegutseja
  • oskad lisaks eesti keelele rääkida ka inglise keeles
  • oled vilunud arvutikasutaja
  • väärtustad ja naudid meeskonnatööd
  • tunned huvi logistikavaldkonna vastu
  • meeldib töötamine õhtusel ajal
  • talud rutiini, kuid säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning muutuvas keskkonnas võimalust iga päev areneda.
  • Kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas – tugev hüppelaud edasisel karjääriteel.
  • Tööd õhtuti: tööaeg E-R kell 14.00-22.30.
  • TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui vaid 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.
  • Lõbusaid ettevõtmisi. Naistepäev, meestepäev, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel.

Tööpakkumise number
#621868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem