Tööpakkumise number

574251

TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS Ekspordiüksuse operaator

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on õhtusel ajal saadetiste andmete sisestamine TNT arvutisüsteemi ja lennuki maapealne teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEILE KUI:
• oled täpne, kiire ja kohusetundlik tulemustele orienteeritud tegutseja
• valdad lisaks eesti keelele ka hästi inglise keelt
• oled vilunud arvutikasutaja ja tunned huvi logistikavaldkonna vastu
• soovid osalist tööaega ja Sulle sobib töötamine õhtusel ajal
• oled avatud suhtleja, kes väärtustab ja naudib meeskonnatööd
• ei karda rutiini, kuid säilitad rõõmsameelsuse ka siis, kui tööpäev on väga kiire ja kirju

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:
• Kogemust rahvusvahelises logistikamaailmas – tudengile võimalus ühendada töö erialase praktikaga, tugev hüppelaud edasisel karjääriteel.
• Stabiilset 0,5 koormusega tööd pühapäevast neljapäevani. Töökoht sobib hästi õpingute kõrvale, nädala sees tööaeg vahemikus 17.00 – 21.30.
• TNT-s tunned, et oled osa meeskonnast. Me väärtustame oma inimesi - lisaks konkurentsivõimelisele töötasule tunnustame ning kiidame häid kolleege
• Ühiseid ettevõtmisi. Burger Day, meestepäev, rabamatk, tervisekuu ja väikesed üllatused kiiretel tööpäevadel. TNT Eesti toetab MTÜ Igale Lapsele Pere tegevust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Ekspordiüksuse operaator

TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaatan ettevõtte profiili