Värsked tööpakkumised

Eksporditurgude müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238029

Tööpakkumise number

238029

Töö kirjeldus

igapäevane infovahetus höövelmaterjalide müümisel ning lähetamisel meie klientidele Euroopas ja Aasias

Nõudmised kandidaadile

- aktiivne ja lahenduste leidmisele suunatud hoiak
- kõrgharidus ning hea võõrkeelteoskus
- kontoritarkvara tundmine
- iseseisvus, algatusvõime ning head suhtlemisoskused

vaheldusrikast tööd ning arenguvõimalusi kaasaegses tootmis- ja müügiorganisatsioonis

Lisainfo

Töökoht asub AS Rait peakontoris Reolas

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2011
Kuulutus sisestati:
30. august 2011

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Kaubamärkide Raitwood ja Parkwood all pakume oma toodangut paljudes Euroopa ja Aasia riikides ning koduturgudel Baltimaades. Aastatel 2010-2011 oleme investeerinud arengusse üle 3 miljoni euro - selle tulemusena on kasvanud tootmismaht ning mitmekesistunud toodanguportfell. Täna töötab ettevõttes ligi 100 inimest.