Värsked tööpakkumised

Ekspordiosakonna assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36047

Tööpakkumise number

36047

Töö kirjeldus

ekspordijuhi assisteerimine Euroopa turgudel;
suhtlemine tootmise ja klientidega;
kauba näidiste ettevalmistamine ja komplekteerimine;
kliendibaasi haldamine;
logistikaalane suhtlemine;
arvete koostamine;
deebitoride saldo jälgimine ja firmasisene teavitamine;
külaliste vastuvõtu organiseerimine;
töölähetuste korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

soovitavalt omad kutseharidust ja vähemalt 2-aastast töökogemust sekretäri, assistendi või juhiabina;
oskus suhelda ja kirjutada eesti-, saksa- ja/või inglise keeles ning kasuks tuleb vene- ja soome keele suhtlusoskus;
väga hea arvuti kasutamise oskus;
oled kohusetundlik, aus ja särasilmne inimene, kelle teenindusvalmidust ja head suhtlemisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kui professionaalsele assistendile:
võimalust edeneda põnevas valdkonnas ja arenevas ettevõttes;
huvitavat tööd avatud kontoris ja tööle väärilist tasu;
toredaid ja koostöö aldis kolleege.

Lisainfo

Kandideerima on oodatud assistendid, kellel on tõsine huvi ehitus- ja sisustusturu vastu!
Küsi julgesti lisainformatsiooni GSM: 56210290 või tii.oot@cvkeskus.ee!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2004

Andrese Klaasi ja Dekoori AS alustas oma majandustegevust 1995. aasta augustis ja on praeguseks kasvanud suurima tootevalikuga klaasimüüjaks Eestis. Firma tegevusaladeks on lehtklaasi töötlemine, lamineeritud klaasi tootmine, klaasist ehituslahenduste ja sisustustoodete valmistamine ning klaasi hulgimüük.
Praeguseks on firmas 60 töötajat, kes on oma ala spetsialistid ning on alati valmis aitama nõu ja jõuga erinevates klaasimaailma puudutavates küsimustes.