Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34506

EKSPORDIOSAKONNA ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ekspordijuhi assisteerimine Euroopa turgudel;
suhtlemine tootmise ja klientidega;
kauba näidiste ettevalmistamine ja komplekteerimine;
kliendibaasi haldamine;
logistikaalane suhtlemine;
arvete koostamine;
deebitoride saldo jälgimine ja firmasisene teavitamine;
külaliste vastuvõtu organiseerimine;
töölähetuste korraldamine.

Ootused kandidaadile

soovitavalt omad kutseharidust ja vähemalt 2-aastast töökogemust sekretäri, assistendi või juhiabina;
oskus suhelda ja kirjutada eesti-, saksa- ja/või inglise keeles ning kasuks tuleb vene- ja soome keele suhtlusoskus;
väga hea arvuti kasutamise oskus;
oled kohusetundlik, aus ja särasilmne inimene, kelle teenindusvalmidust ja head suhtlemisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kui professionaalsele assistendile:
võimalust edeneda põnevas valdkonnas ja arenevas ettevõttes;
huvitavat tööd avatud kontoris ja tööle väärilist tasu;
toredaid ja koostöö aldis kolleege.

Lisainfo

Kandideerima on oodatud assistendid, kellel on tõsine huvi ehitus- ja sisustusturu vastu!
Küsi julgesti lisainformatsiooni GSM: 56210290 või tii.oot@cvkeskus.ee!

Tööpakkumise number
#34506