Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178320

Ekspordijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektrikilpide, lehtmetallist toodete, lehtmetalli töötlemise teenuste ja/või tehnosüsteemide ehitusteenuste müügi korraldamine eksporditurgudel
- süstematiseeritud uute kliendikontaktide loomine
- aktiivne müük olemasolevatele ja uutele klientidele

Ootused kandidaadile

- eelnev ekspordikogemus
- oskus leida ning hoida kliente
- aktiivsus ning loov mõtlemine
- lisaks meeskonnatööle oskus ja tahe ke iseseisvalt töötada
- tahe ennast arendada ja uues väljakutses proovile panna
- väga hea eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb lisaks vene keele oskus)
- arvuti kasutamise vilumus

Ettevõte pakub

- palju tööd
- head palka
- suurepärast meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht: esimene eelistus Tartus, teine eelistus Kohtla-Järve, kokkuleppel võimalik tööd mistahes asukohas

Tööpakkumise number
#178320