Värsked tööpakkumised

Ekspordijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164439

Tööpakkumise number

164439

Töö kirjeldus

Ekspordijuhi põhiülesandeks on aktiivmüügi organiseerimine Euroopas ja Skandinaavias, eesmärgiga arendada koostööd sealsete ehitusettevõtete ja edasimüüjatega. Töö osaks on aruandlus ja analüüs, turu-uuringud ja hinnavõrdlused.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kõrgharidust (soovitavalt majandusalane), vähemalt 3-aastase müügitöö kogemust, väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas, valmisolekut komandeeringuteks. Kasuks tuleb ka mõne muu nimetatud regiooni võõrkeele oskus.
Vajalik on autojuhilubade olemasolu ja väga hea arvuti kasutamise oskus.

Pakume eneseteostusvõimalust vastutusrikkal ja mitmekülgsel töökohal ning väärilisi tingimusi sõltuvalt tulemustest.

Lisainfo

Töökoht on Tartus või Tallinnas

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2008
Kuulutus sisestati:
12. september 2008

AS Lasita Aken on asutatud 1989 aastal ja seega üks vanimaid puitakende tootmisega tegelevaid ettevõtteid Eestis. Järjepidev areng on lisanud kogemusi, misläbi on loodud kvaliteetne toode nõudlikule maitsele.