2023-08-23 14:48:55

Ekspordijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Salespeople OÜ klient, stabiilselt kasvav Eesti tootmisettevõte ,ootab oma tiimi

B2B projektipõhise tootmise rahvusvahelise kogemusega MÜÜGIJUHTI.

Pakume usaldust/vabadust/vastutust  luua ja toimima panna uute turgude (Norra,Rootsi) müügistrateegia.

Ootused kandidaadile

Otsime  iseseisvat, rõõmsat ja kõrge energiaga  inimest, kes suudab ja TAHAB vallutada uued turud, olla „hands on“  ja ka tulevikuperspektiivis oma müügitiimi luua.

Eeldame, et Sul on  vähemalt 2-3 a. müügitöö kogemust  rahvusvahelistel turgudel (projektimüük), oled karismaatiline läbirääkija, tehniliselt taiplik ja valdad  lisaks eesti keelele vabalt inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Juhilubade olemasolu on ka vajalik.

Ettevõte on stabiilne, kasvav ja kasumlik  ( 10 + aastat Eesti ja Soome turgudel) ning nokk ülespoole  arenguga. Väärtustest peetakse meil lugu ja protsessid liiguvad õlitatult.

Motivatsioonipakett sõltub Sinust: küsi, põhjenda ja  Sa saad selle. Kokkulepped meil kehtivad!