Ekspordijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670930

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte müügi- ja turundusstrateegiate planeerimine ja elluviimine

  • Müügimeeskonna juhtimine

  • Müügisüsteemi arendamine ja planeerimine

  • Messide ja kliendiürituste planeerimine ja nendel osalemine

  • Aktiivne klientide otsimine ja suhtlemine suurklientidega

  • Juhatuse poolt seatud müügieesmärkide elluviimine

  • Projektide elluviimine koostöös tootmise ja allhankijatega

  • Eelarvete ja prognooside koostamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügijuhtimise kogemus (kasuks tuleb trükitööstuse valdkonnas müügijuhtimise kogemus)

  • Aktiivse B2B müügitöö kogemus (eksport)

  • Kõrgharidus

  • Väga hea inglise ja soome keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • Hea analüüsi võime, korrektsus, kohustusetundlikus, lojaalsus ja ausus

  • Iseseisvalt töötamise oskus

  • Hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Võimalust reisida

  • Sõbralikku töökeskkonda ja töökat kollektiivi

  • Konkurentsivõimelist töötasu + boonuseid

Tööpakkumise number
#670930

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2600 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

Prindi.me OÜ on pädevate asjatundjate meeskond. Meie ettevõte osutab projektijuhtimise teenuseid, mis on seotud reklaamtoodete valmistamise, ladustamise, logistika ja paigaldamisega. Tegutseme reklaamiteenuste turul alates 2003.
Rohkem infot:

Vaata rohkem