Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28462

Ekspordijuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügi assisteerimine Euroopa turgudel
  • suhtlemine klientide ja tootmisega
  • kauba näidiste komplekteerimine ja ette valmistamine
  • kliendibaasi laiendamine
  • klientide leidmine ja toodete müük peamiselt saksakeelsetel turgudel

Ootused kandidaadile

  • täpsus
  • kohusetundlikkus
  • hea suhtlusoskus
  • väga hea arvuti kasutusoskus (Word, Excel)
  • saksa, inglise keele valdamine väga heal tasemel
  • soome keele valdamine vähemalt heal tasemel
  • rootsi-norra-taani keele valdamine on eeliseks

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • head meeskonda
  • hea töö eest väärilist tasu

Lisainfo

Kandideerijale tuleb kasuks rahvusvaheline kogemus - tegutsemine rahvusvaheliselt, välismaal õppimine, elamine.

Tööpakkumise number
#28462