Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194690

Ekspordi osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- igapäevane suhtlemine klientidega, uute klientide leidmine ja kontaktide loomine
- müügitegevuse ja -tulemuste analüüs
- Kliendisuhete (tarne- ja müügi) loomine, edukas hoidmine ja tulemuslik arendamine.
- Ekspordi müügiplaani koostamine ja täitmine;
- välisriikide firmadega müügikontaktide loomine ja lepingute sõlmimine
- Potensiaalsete turgude ning klientide kaardistamine;
- Osalemine tootearenduse protsessis.

Ootused kandidaadile

- väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
- julgus teha otsuseid
- korrektne eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Hea läbirääkimisoskus, süsteemsus ja järjepidevus
- Aktiivne ja positiivne eluhoiak, hea pingetaluvus
- hea ärivaist ja kohanemisoskus
- Oskus korraldada oma töö iseseisvalt
- eelnev töökogemus juhtimise või turustuse valdkonnas
- kasuks tuleb varasem edukas müügikogemus alkoholi alal
- varasem töökogemus ekspordivaldkonnas;

Ettevõte pakub

korralikku põhipalka, lisaks tulemustasu
toetavat meeskonda innovatiivses töökeskkonnas
huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#194690

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem