EKSPORDI MÜÜGIJUHT
Tööpakkumise number #708120

9
Wallenium OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ekspordi müügijuhina saab Sinu tööks olema vaheseinaprojektide müük eelkõige Soome turule. Teatud määral hakkad tegelema ka Skandinaavia ning Baltikumi turuga. Suureks eeliseks on eelnev töökogemus eksportmüügis näiteks fassaadide, uste, akende, furnituuri või sarnases valdkonnas.

Müügijuhina hakkad suhtlema juba olemasoleva kliendibaasiga, aga ka uute klientidega.

Ootused kandidaadile

  • valdad heal tasemel soome, inglise ja eesti keelt

  • tahad tegeleda projektimüügiga

  • tead, et Sul on annet professionaalse müügitöö peale

  • oled tulemustele ja suurepärasele kliendisuhtlusele orienteeritud

  • sinu trumpideks on sihikindlus, kohusetundlikkus, suhtlemisoskus, julgus aktiivselt müüki teha

Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd, tulemustest sõltuvat töötasu. Stabiilset töökohta uues kesklinnas asuvas kaasaegses kontoris, isiklikke arenguvõimalusi, meeleolukaid ühisüritusi ning meeskonna- ja tootekoolitusi.

Küsi lisainfot telefoni 5257780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#708120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2021
EKSPORDI MÜÜGIJUHT EKSPORDI MÜÜGIJUHT

CV Keskuse klient Wallenium – Eesti suurim teisaldatavate vaheseinasüsteemide tootja –
müüb ja paigaldab vaheseinasüsteeme Baltikumis ja Põhjamaades. 2020. aastal müüdi ja
paigaldati vaheseinu kokku 22 000 m2, millest 80% eksporditi. Ühtlasi 2019 aasta lõppes
ettevõtte jaoks käibe poolest ajaloo rekordiga. Rohkem teavet ettevõtte kohta:
www.wallenium.ee

Vaata rohkem