Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145921

Ekspordi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EKSPORDI MÜÜGIJUHI töö eesmärgiks on müügi organiseerimine Kesk-Aasia ja Kaukaasia turgudel.
Ekspordi müügijuht vastutab uute kohalike koostööpartnerite (distribuutorite) leidmise ning olemasolevate partneritega igapäevase töö organiseerimise eest oma müügipiirkonnas ja müügieesmärkide täitmise eest. Ta koordineerib ning kontrollib Lumene marketingiplaanide elluviimist ja osaleb erinevates projektides koostöös marketingi osakonnaga.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat omab eelnevat kogemust FMCG müügivaldkonnas ning rahvusvahelist töökogemust, eeliseks on kogemus nimetatud turgudel. Kõrgharidus ning teadmised ilukaubanduse valdkonnast tulevad kasuks. Vajalik on iseseisvus ja hea organiseerimisoskus. Edukaks tööks on lisaks väga heale vene keele oskusele vajalik hea inglise ja eesti keele valdamine. Ekspordi müügijuht töötab Lumene Eesti kontoris, kuid töö eeldab valmidust rohkeks reisimiseks.

Pakume omalt poolt suurt väljakutset esitavat huvitavat tööd ja häid arenguvõimalusi kiiresti arenevas firmas, rahvusvahelise kontserni eeliseid, kaasaegset töökeskkonda ning konkurentsivõimelisi töötingimusi.

Tööpakkumise number
#145921

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
27. märts 2008

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on LUMENE EESTI OÜ - www.lumene.com

LUMENE Group on 1948. aastal asutatud innovatiivne ja kiiresti arenev rahvusvaheline kontsern, mis arendab, toodab, turustab ning müüb kõrgekvaliteedilisi kosmeetika- ja hügieenitooteid. Kontserni käive aastal 2007 oli 141 miljonit eurot. LUMENE Groupis töötab ligikaudu 1000 inimest. Kontserni peakontor asub Soomes ning tütarettevõtted Eestis, Venemaal, Norras ja USA’s, läbi tütarettevõtete koordineeritakse müüki paljudes teistes riikides üle maailma.

Seoses firma kasvu ja arenguga on LUMENE EESTI meeskonda oodatud EKSPORDI MÜÜGIJUHT.

Vaata rohkem