Värsked tööpakkumised

Ekspordi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191625

Tööpakkumise number

191625

Töö kirjeldus

  • välisriikides müügikontaktide loomine ja lepingute sõlmimine (Soome, Rootsi, Norra, Läti, Leedu, Venemaa, Valgevene, Poola, Ukraina)
  • klientidega suhtlemine ja haldamine
  • aktiivne müügitöö

Nõudmised kandidaadile

  • soov ja oskus suhelda inimestega
  • hea kontaktide loomise oskus ning läbirääkimiste kogemus
  • eesti keele valdamine
  • ühe võõrkeele valdamine
  • MS Excel`i kasutamisoskus
  • kliendikeskne mõtteviis, initsiatiivikus, innovaatilisus ja iseseisvus tegutsemisel
  • hea analüüsioskus ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • huvitavat, kogemuste- ja vastutusrikast tööd
  • meeldivat kollektiivi
  • põhjalikku tootekoolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev müügitöö kogemus
  • kontaktide omamine välisriigis
  • turundusalased teadmised, kogemused
  • vene ja inglise keele valdamine (kõnes)
  • Kas te oskate suhelda võõrkeeles, et leida iseseisvalt vähemalt ühest välisriigist (Soome, Rootsi, Norra, Läti, Leedu, Venemaa, Valgevene, Poola,
Ukraina) müügikontakte ning olete suuteline sõlmima ka nendega lepinguid?

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. märts 2010
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2010
Lisainfo palga kohta:
müügipreemia (tükitöö põhine); Tasu summa arvestatakse toimunud müügitehingult 10% käibemaksuta summalt, millest arvestatakse maha maksud vastavalt Eesti Vabariigi seadusele. Eelduseks, et arve on kliendi poolt tasutud.

Inox Interior OÜ tegeleb kvaliteetsete sanitaartehniliste toodete müügiga olles hinnaliider antud valdkonnas nii Baltimaades, Skandinaavias, Ida-Euroopas kui
ka Venemaal. Pakutavate toodete hulka kuuluvad roostevabast terasest, valamud, wc-d, pissuaarid ning segistid (sh sensoritega). Lisaks pakume
klassikalises kuninganna Elizabeth I ajastu stiilis malmvanne ja segisteid.