https://www.cvkeskus.ee/439994

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439994

Ekspordi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. september 2016
Kuulutus aegub: 8. oktoober 2016
Tööpakkumise number
#439994

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

CVKeskus.ee klient

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

AS Chemi-Pharm on 1997.a. loodud Eesti ja Inglise kapitalil põhinev ettevõte, mis toodab desinfektante, puhastusvahendeid ja kosmeetikat.

Kõikide toodete väljatöötamisel ja tootmisel on lähtutud põhimõtetest, et need oleksid tervisele ohutud, ei sisaldaks allergeene ega kahjustaks keskkonda.

Chemi-Pharmi desinfektsiooni- ja puhastusvahendeid kasutavad haiglad (90% Eesti haiglatest), meditsiini- ja tervishoiuasutused, hambaravikabinetid, hooldekodud, haridus- ja spordiasutused, spaad, toitlustusettevõtted, tööstus- ja teenindusasutused.

70% ettevõtte toodangust läheb välisturgudele. Peamised koostööpartnerid on Euroopa Liidu riikides, endistes NL maades, Venemaal ja Aasias.

Ettevõte on oma töös alates 2001. aastast rakendanud kvaliteedijuhtimissüsteeme ISO 9001 ja ISO 13485 ning keskkonnajuhtimise süsteemi ISO 14001. Kahekümnele meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks mõeldud tootele on omistatud CE-märk.

AS Chemi-Pharm – основанное в 1997 году предприятие, базирующееся на эстонском и английском капитале, которое производит дезинфектанты, моющие средства и косметику.

При разработке и производстве всей продукции на предприятии исходят из принципа, что продукция должна быть безопасной для здоровья, не должна содержать аллергенов и не должна наносить вред окружающей среде.

Дезинфекционные и моющие средства Chemi-Pharm используют больницы (90% больниц Эстонии), медицинские учреждения и учреждения здравоохранения, стоматологические кабинеты, дома призрения, образовательные и спортивные учреждения, спа, предприятия питания и обслуживания.

70% продукции предприятия идет на зарубежные рынки. Основные партнеры по сотрудничеству находятся в странах Европейского союза, в бывших странах СССР, в России и в Азии.

С 2001 года предприятие в своей работе применяет системы менеджмента качества ISO 9001 и ISO 13485, а также систему экологического менеджмента ISO 14001. Двадцати продуктам, предназначенным для очистки и дезинфекции медицинского оборудования, присвоена маркировка CE.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekspordi müügijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!