Ekspordi-müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641697

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitegevus Rootsi klientidega
  • uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine ning kliendikülastused kliendi asukohamaal
  • müügiplaani täitmine
  • hinnapakkumiste koostamine ja klientide nõustamine
  • tellimuste vastuvõtt ja haldamine
  • suhtlemine tootmisosakonnaga

Ootused kandidaadile

  • eelnev aktiivne müügikogemus välisturul, jooniste lugemise oskus
  • iseseisvus, aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • müügile orienteeritus
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • hea meeskonnatöö tunnetus, paindlikkus ning avatus muudatustele
  • oskus kasutada arvutit (MS Office)
  • eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; rootsi keele oskus tuleb kasuks
  • auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • koolitust ja arenguvõimalust
  • juhendamist erialaspetsialistide poolt
  • kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid
  • sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töö tulemustele

Tööpakkumise number
#641697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus-, turvaklaaside ja klaaspakettide tootmine ning müük.

Lisaks sellele pakume erinevaid mõõtulõigatud klaase, mis on mõeldud nii välis- kui sisetingimustes kasutamiseks: peegleid, matt-, muster- ning toonklaase.

Andrese Klaasi klientideks on tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja erinevate sisekujundustoodete tootjad nii Baltikumis, Venemaal kui Skandinaavias.

Andrese Klaasi AS kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud alates 2005. aastast ning vastab rahvusvahelise standardi EVS-EN ISO 9001 nõuetele.

Vaata rohkem