Värsked tööpakkumised

Ekspordi-müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191028

Tööpakkumise number

191028

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitegevus välismaal
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • müügiplaani täitmine
  • hinnapakkumiste koostamine ja klientide nõustamine
  • tellimuste vastuvõtt ja haldamine
  • suhtlemine nii kliendi kui tootmisosakonnaga, laoseisu jälgimine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügi- või projektijuhtimisalane kogemus, jooniste lugemise oskus
  • iseseisvus, aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • müügile orienteeritus
  • suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning -julgus
  • võime kiirelt ja efektiivselt tegeleda mitme projektiga samaaegselt
  • hea meeskonnatöö tunnetus, paindlikkus ning avatus muudatustele
  • oskus kasutada arvutit (MS Office)
  • eesti, soome ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; vene ja rootsi keele oskus tuleb kasuks
  • auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • koolitust ja arenguvõimalust
  • juhendamist erialaspetsialistide poolt
  • kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid
  • sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töö tulemustele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2010
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2010

Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus- ja turvaklaaside tootmine ja müük.

Lisaks pakume nii välis- kui sisetingimustesse mõeldud mõõtulõigatud klaase, peegleid, matt-, muster- ja toonklaase. Andrese Klaasi klientideks on teised tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja sisekujundustoodete valmistajad nii Baltikumis, Venemaal kui Skandinaavias.

Andrese Klaasi AS kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud alates 2005. aastast ning vastab rahvusvahelise standardi EVS-EN ISO 9001:2001 nõuetele.