Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #823776

EKSPORDI MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte ekspordi müügistrateegia ja -meeskonna tulemuslik juhtimine ja arendamine

  • uute ekspordiklientide leidmine, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine

  • klientide külastamine ning ettevõtte esindamine Eestis ja välisturgudel

  • oma müügieelarvete planeerimine, nende täitmise jälgimine ja analüüsimine

  • ettevõtte esindamine turundusüritustel ja messidel

  • müügihinna kujundamine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • meeskonna juhtimise ja tulemusliku B2B müügiprotsesside juhtimise kogemus

  • väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb skandinaavia keelte oskus

  • oled ambitsioonikas, järjekindel ja võimeline töötama nii üksi kui meeskonnas

  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, aktiivsus ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja rahvusvahelist tegevusvaldkonda

  • motiveerivat töötasu

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • ettevõtte ühisüritusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus koos palgasooviga meiliaadressile priit(at)seicom.ee; Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 52 66 460, Priit).

Tööpakkumise number
#823776

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
11. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem