Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223512

Ekspordi müügijuht - Export Sales Manager

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uue kolleegi peamisteks tööülesanneteks on müügieesmärkide täitmine müügitöö organiseerimise kaudu ning arenguperspektiivide väljatöötamine, sealhulgas
- uute potensiaalsete koostööpartnerite ja klientide leidmine välisturgudel
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- reklaamikampaaniate korraldamine
- osalemine messidel ja teabepäevadel
- müügitulemuste jälgimine ja analüüsimine
- müügialase aruandluse ettevalmistamine ja esitamine
- riigihangetes osalemine
- töö asukoht: kogu Eesti piires
- välislähetused väljaspool Eestit

Ootused kandidaadile

- eesti keele ladus valdamine
- inglise või saksa keele oskus kõnes ja kirjas
- analüüsi ja otsustusvõime
- positiivsus, abivalmidus ja sõbralikkus
- hea arvuti kasutamise oskus
- B - kat. (kehtivate) juhilubade olemasolu
- kasuks tuleb varasem töökogemus müügivaldkonnas
- kõrgharidus on headele isikuomadustele lisaboonuseks

Ettevõte pakub

- enesearenduse võimalusi
- huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid arenevas tootmisettevõttes
- sõbralikku töökollektiivi ning ettevõtte poolseid soodustusi
- head, töötulemustest sõltuvat töötasu
- töölähetusi välismaale

Tööpakkumise number
#223512

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
29. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
piiramatu tulemustasu

OÜ Landhaus on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte ja on valmistanud palkmaju nii Eesti kui välismaisele turule juba 19 aastat. Valmistame majad, saunad kõrvalhooned ümarpalgist või liimpalgist vastavalt kliendi projektile.
Ettevõte on stabiilne ja usaldusväärne.
Vajame oma meeskonda tublit EKSPORDI MÜÜGIJUHTI Saksa keelsele ja Ingliskeelsele turule.

Vaata rohkem