Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305477

Ekspordi müügijuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekspordi müügijuhi assistendi peamisteks tööülesanneteks on:
müügijuhi assisteerimine igapäevatöös;
hinnakalkulatsioonide koostamine ja hinnapakkumiste tegemine;
klientidega suhtlemine;
dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea inglise keele oskus;
arvuti kasutamise oskus.
Ekspordi müügijuhi assistent peab olema väga hea suhtleja, korrektne, kohusetundlik, hea pingetaluvusega.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus sekretäri või assistendina.

Ettevõte pakub

Tööd arenevas ettevõttes;
head töötasu;
huvitavat ja mitmekülgset tööd.

Tööpakkumise number
#305477

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2013

Oleme tegelenud trükiteenuse osutamisega juba 15 aastat. Nii tootmismahtude- kui teiste majandusnäitajate poolest oleme Baltikumis esimese viie poogen-offset trükikoja hulgas. Meie eesmärk on toota väga hea trükikvaliteediga pehme- ja kõvakaanelisi raaamtuid. Suurema osa meie toodangust moodustab eksport, samas toodame raamatuid ka Eesti lugejatele.

Vaata rohkem