Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686101

Ekspordi müügiinsener

9
CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 5. märts 2021

Töö kirjeldus

Müügiinsenerina hakkad aktiivselt klientidega suhtlema, haldama olemasolevat kliendibaasi ja looma aktiivselt uusi kontakte nii Eestis, kui välismaal. Leiad ettevõtte tooteportfellist klientidele sobilikke lahendusi ja vajadusel aitad välja töötada ka uusi tehnoloogilisi lahendusi. Samuti on Su tööks hinnapakkumiste ja aruannete koostamine, klientide külastamine, müügitehingute vormistamine ja igapäevane suhtlus tehasega.

Ootused kandidaadile

  • varasem müügitöö kogemus (kasuks tuleb välisturgude müügikogemus) ja soov end müügivaldkonnas pidevalt arendada

  • autojuhilubade olemasolu

  • hea eesti, soome ja inglise keele oskus

  • aktiivsus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus

  • hea tehniline ja matemaatiline taip

  • oskus lugeda tehnilisi jooniseid

Teha erialast ja korraliku tulemustasuga tööd, täiendkoolitusi, et oleksid oma ala tippspetsialist ning võimalust ettevõttesiseselt areneda.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

-525 7780-

-CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo-

Tööpakkumise number
#686101

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2021
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2021

CV Keskuse klient Saajos AS on 20 aastase kogemusega Saajos International Ltd gruppi kuuluv tuletõkkeuksi tootev ettevõte. Saajos International Ltd grupp loodi aastal 1949. Tooted valmistatakse laeva-, ehitus- ja tööstussektorisse, olulise osa toodangust moodustab eksport. Saajos AS kaasaegne tootmishoone asub Keilas. Lisainfo www.saajos.ee.

Vaata rohkem