Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168165

Ekspordi müügigrupi juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte ekspordimüügivaldkonna tegevuse strateegiline planeerimine ja arendamine vastavalt strateegilistele eesmärkidele kõikidel ettevõtte sihtturgudel. Firma äritegevuse kasumlikkuse tõstmine läbi eesmärkide realiseerimise.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, soovitavalt majandus, ärijuhtimine, turundus, kaubandus
  • MS Office programmide oskus vähemalt kesktasemel
  • Eesti keele valdamine, inglise keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel
  • Ametialane töökogemus vähemalt 3 aastat, soovitavalt toiduainete või muude jaekaupade ekspordis
  • Väga hea analüüsioskus
  • Autojuhtimise oskus ja B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada Eesti mainekaima brändiga
  • Täiendkoolitust
  • Sõbralikku kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti
  • Ettevõtte soodustusi

Tööpakkumise number
#168165

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2008
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2008

Eesti tuntuimat kaubamärki omav AS Kalev on tegev järgmistes valdkondades: sokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ja müük, piimatoodete tootmine ja müük, kinnisvaraarendus ja –haldus ning meedia. Firma on Eesti elanike hinnangul üks mainekaimatest ettevõtetest.

AS Kalev Chocolate Factory kutsub Sind oma sõbralikku meeskonda, kui soovid pühenduda suurte eesmärkide saavutamisele, oled valmis uuteks ja huvitavateks väljakutseteks ning omad teadmisi ja oskusi pakutava töö tegemiseks.

Vaata rohkem